Картонні коробки

Посетитель
Utka
42 дня назад
Мені начальник дав важливе завдання, треба знайти за закупити партію картонних коробок у які потім будуть упаковувати одяг. Друзі, одна надія та всі сподівання на вас, бо напевне хтось уже замовляв такі коробки, що ви мені скажете?
 Реклама
Спонсор форума
Посетитель
Tashka
35 дней назад
Utka:

Мені начальник дав важливе завдання, треба знайти за закупити партію картонних коробок у які потім будуть упаковувати одяг. Друзі, одна надія та всі сподівання на вас, бо напевне хтось уже замовляв такі коробки, що ви мені скажете?

Скажу, що можна купити все це в інтернет магазинах. Я купувала картонні ящики маленькі та великі в інтернеті і тут https://pack.ua/kartonnyye-korobki-v-nalichii/ саме зараз ви можете подивитися у розділі, які представлені коробки цікаві. Можна оптом купити і так буде навіть набагато дешевше, такий варіант мені сподобався одразу і скажу вам лише одне – треба вам також не гаяти часу продивитися каталог і одразу собі у кошик покласти картонні коробки які сподобалися більш за всіх інших. Тому все у ваших руках, друзі - вперед, можете оформлювати замовлення саме зараз.
 Реклама
Спонсор форума
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.