Лицей "Эрудит"

Лицей "Эрудит"
Администратор
Администратор
Медаль Кубок Грамота
Сообщений: 1165
Донецк
1099 дней назад
Лицей "Эрудит"

Адрес: г. Донецк, ул. Челюскинцев, 189л
Телефон: (062) 311-4811

Многопрофильный лицей за небольшой срок существования имеет достижение в воспитании олимпиадников. Лицеисты нацелены на приобретение крепких знаний по профильным предметам, получение высшего образования и ориентируются на последующую работу по развитию отечественной науки.

Специализация школы Донецка: многопрофильный лицей
Вам помог мой ответ не забываем ставить плюс.

Очень часто спрашивают что лучше где купить дешево... или что-то сделать не дорого... какая цена... на все эти вопросы мы можем не знать ответа но попробуем помочь...
 Реклама
Спонсор форума
Посетитель
Irina Krolichenko
Медаль
Сообщений: 2197
1671 день назад
Донецький обласний санаторний ліцей-інтернат з профільним навчанням та поглибленим вивченням гуманітарних, суспільних та природничо-математичних дисциплін «Ерудит» Донецької обласної ради (ліцей-інтернат «Ерудит») – унікальний в Україні навчальний заклад.

Метою створення ліцею-інтернату «Ерудит» є виявлення, підтримка і розвиток дітей з підвищеним рівнем інтелектуального розвитку, насамперед з віддалених міст і сільських районів Донецької області.

Навчальний процес в ліцеї-інтернаті “Ерудит” забезпечують: 3 кандидати наук, 5 Заслужених вчителів України, кавалер ордена княгині Ольги, 12 вчителів-методистів, 19 вчителів вищої категорії.

У ліцеї навчається 120 учнів 10-11-х класів з 41 населеного пункту Донецької області (по 15 учнів в класі).

Профілі навчання:

математичний
біолого-хімічний
економічний
іноземної філології

Навчання в ліцеї-інтернаті «Ерудит», проживання, харчування і медичне обслуговування безкоштовне (фінансується Донецькою обласною Радою).

У ліцеї створена база для реалізації процесу навчання з використанням сучасних інформаційних технологій: комп'ютерний клас з відповідним програмним забезпеченням та програмно-педагогічним забезпеченням, система локальних та глобальних телекомунікаційних зв’язків, комп’ютерна мережа, підключена до Іnternet.

Фундаментальна теоретична і практична підготовка не тільки забезпечує знання учнів на рівні вище державних компонентів, але і допомагає зробити перші кроки в науковій праці.

В ліцеї розроблена та діє програма “Ерудит - ВНЗ”, працює науково-консультаційна Рада, до складу якої входять проректори та декани провідних ВНЗів Донецька.

Високий рівень отриманої в ліцеї підготовки сприяє розвиткові творчих здібностей учнів, активізації наукової діяльності і, як результат цього, - перемоги на олімпіадах, престижних турнірах і конкурсах. Щорічно учні ліцею-інтернату «Ерудит» стають призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук, Балтійського міжнародного інженерного конкурсу у Санкт-Петербурзькому університеті, Мєндєлеєвської олімпіади з хімії, студентських конференцій ВНЗів Донецька.

Учні та випускники ліцею отримують іменні стипендії від облдержадміністрації та Президентські стипендії.

Всі випускники ліцею продовжують навчання у провідних ВНЗах Донецька, Києва, Харкова, Москви, Санкт-Петербурга, в Польщі, Чехії, Канаді, Франції, Іспанії, Німеччині, США.

В ліцеї виховують майбутню інтелектуальну еліту Донбасу та України, творчу інтелігенцію. Ліцеїсти вивчають основні норми та правила сучасного етикету та ділового протоколу. Працюють інтелектуальний клуб “Що? Де? Коли?”, дебатний клуб “Точка зору”, клуб цікавих зустрічей “Вікно у всесвіт”.

Особлива увага в ліцеї приділяється питанням, пов'язаним із проживанням іногородніх ліцеїстів у гуртожитку, що розташовано на 3-4 поверхах корпуса ліцею. Тут створюються всі умови для їхнього відмінного навчання і відпочинку. Ліцеїсти проживають у 3-4 місцевих кімнатах. Світла їдальня гостинно запрошує учнів 4 рази в день. Проводяться лікувально-профілактичні заходи.

Комфортний психологічний клімат, затишок, турботливі педагоги – усе це створює у вихованців ліцею почуття рідного будинку.
Посетитель
Ser Stalk
Медаль
Сообщений: 5002
1567 дней назад
Лицей заняла 4 место в рейтинге Фокуса в 2012 году "50 лучших школ".
Каждый ученик школы обучается по индивидуальной программе. Её составляют по результатам тестирования. Как рассказала Фокусу директор лицея Ольга Радионова, в "Эрудите" учатся те, кто желает посвятить себя науке. Большинство учеников — дети учителей, инженеров, рабочих из шахтёрских городков и посёлков. Всего — 120 учеников 10–11-х классов. В лицей принимают на конкурсной основе после девятого класса, призёров олимпиад — вне конкурса. Проживание, питание, обучение — бесплатное. В этом году 15 человек заняли призовые места на всеукраинских олимпиадах.
 Реклама
Спонсор форума
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.